Dáváte přednost nadstandardnímu, vysoce individualizovanému výcviku? Náš komfortní výcvik je pro Vás ideální volbou. Kurz Vám ušijeme na míru, učitel bude jezdit za Vámi a ne naopak a při plánování jízd budete mít přednost před ostatními žáky.

Individuální přístup

Komfortní výcvik je nadstandardním způsobem provádění výuky a výcviku. Váš učitel se Vám bude individuálně věnovat v době kterou si stanovíte. Cena kurzu je výrazně vyšší než standardní výcvik a je odvozena od ceny individuálního výcviku s přihlédnutím k vyšší časové náročnosti způsobené dojezdem za Vámi. 

Začátky a konce jízd

Učitel pro Vás přijede na místo, které si Vy určíte – k Vašemu bydlišti, k Vašemu pracovišti nebo na jiné místo v Praze dle dohody. Stejně tak Vaši jízdu ukončí. Ušetříte tak velké množství času, které byste jinak strávili přesunem do autoškoly.

Termíny jízd

Při plánování termínů Vaší výuky a výcviku budete mít přednost před ostatními studenty. Nemusíte se proto bát, že na Vás zrovna nezbyde volné místo.

Délka výcviku

Celková doba bude záviset především na Vás a Vašich časových možnostech. Výcvik je a příplatek možné udělat i intenzivní formou a Vy tak řidičák můžete udělat za výrazně kratší dobu.

Závěrečná zkouška

Vaše závěrečná zkouška bude provedena v nejkratším možném termínu poté, co absolvujete předepsaný počet vyučovacích hodin a budete na zkoušku připraveni.

Opravná zkouška

Vzhledem ke kvalitě přípravy, kterou Vám budeme věnovat ji nebudete potřebovat :) Pokud k tomu přesto dojde, nebudete za opravnou zkoušku platit autoškole žádné další poplatky.

Ceník

Komfortní výcvik

B – manuální převodovka
indiv. teorie + předn. plánování + jízda začíná a končí na místě dle požadavku žáka
B – automatická převodovka
indiv. teorie + předn. plánování + jízda začíná a končí na místě dle požadavku žáka

Ceník platí od 15. 4. 2024. Všechny ceny zahrnují kompletní výuku a výcvik v zákonném rozsahu a DPH ve výši 21 %.

Do ceníku výuky a výcviku k získání řidičského průkazu jsou zahrnuty náklady na učitele a vozidlo u zkoušky. Nejsou zahrnuty správní poplatky Magistrátu hl. m. Prahy. Všechny vyučovací hodiny výuky i výcviku mají zákonem stanovenou délku 45 minut.

U vstupního profesního školení není zahrnut správní poplatek Magistrátu hl. m. Prahy.

Platba je možná hotově, převodem, na fakturu a kartou.