Nabízíme komplexní služby od přípravy na řidičský průkaz všech skupin, přes kondiční jízdy, školení řidičů až po právní služby pro řidiče. Výcvik poskytujeme také v anglickém a ruském jazyce.

Řidičské průkazy a kondiční jízdy

Připravíme Vás ke zkoušce na řidičský průkaz na osobní automobil (i s automatem), motorku, nákladní automobil, autobus, v případě zájmu včetně přívěsů. Máte také možnost si řidičské oprávnění pouze rozšířit (např. ze slabší motorky na silnější apod.).

Pokud jste již řidiči a jenom si chcete osvěžit své dovednosti, poskytujeme i kondiční jízdy - u osobního automobilu možno i s automatickou převodovkou. Nabízíme také výcvik i kondiční jízdy na osobní automobil pro tělesně postižené.

Veškerý výcvik můžete absolvovat také v anglickém nebo ruském jazyce.

Aktuální ceník

Školení řidičů

Jsme akreditované školicí středisko řidičů pro skupiny C,CE,D,DE pro vstupní a pravidelné profesní školení pro řidiče nákladních aut a autobusů a pro povinné školení řidičů referentů podle zákoníku práce.

Nabízíme:

  • Profesní školení  - pro řidiče nákladních automobilů a autobusů (tj. skupiny C, C+E, D a D+E, C1, C1+E, D1 a D1+E)
  • Referentské školení  - pro řidiče firemních vozidel (osobní a dodávky), kteří řídí v rámci zaměstnání či podnikání
  • Kurz defenzivní jízdy – teoretické a praktické školení, zaměření na bezpečnou a předvídavou jízdu 
  • Assessment řidičů – analýza a hodnocení rizikového chování řidičů 

Více informací o školení řidičů

Právní služby, vracení řidičáku a další

Řidičákem to u nás nekončí - poskytujeme také právní služby pro řidiče (JUDr. Ing. Ondřej Horázný, advokát). Pomůžeme Vám také získat zpět řidičák, pokud jste o něj přišli.

Více o právních službách