Naše autoškola je akreditovaným školícím střediskem řidičů pro skupiny C, CE, D, DE pro profesní školení řidičů dle zákona č. 247/2000 Sb. Poskytujeme profesní i referentská školení pro firmy i jednotlivce, ale i kurzy defenzivní jízdy a assessment řidičů.

Níže naleznete informace o jednotlivých typech školení - pro více podrobností a informace ohledně přihlášení přejděte prosím na konkrétní stránku daného školení. Níže naleznete také momentálně otevřené termíny pro školení. 

Chcete-li, aby školení proběhlo v prostorách Vaší firmy nebo Vám z jakéhokoli důvodu naše termíny nevyhovují, kontaktujte nás na telefonním čísle 737 28 29 29 nebo emailem info@ridicak.cz

Pokud Vaše firma není dosud registrována pro on-line objednávky školení, použijte volbu "Nová registrace". Registrace slouží pouze pro referentská školení.

Druhy školení

Profesní školení

Profesní školení je ze zákona povinné školení pro řidiče nákladních automobilů a autobusů. Profesní školení je také podmínkou pro získání či obnovení tzv. profesní způsobilosti. Profesní školení provádíme na základě požadavku zákona vždy v některém z našich středisek.

Více informací

Referentské školení

Referentské školení je povinným školením pro všechny zaměstnance, kteří při výkonu práce řídí motorová vozidla. Rozsah a obsah školení záleží na požadavcích zaměstnavatele a školení má probíhat 1x ročně. Školení provádíme přímo v prostorách zaměstnavatele nebo v prostorách naší autoškoly.

Více informací

Kurz defenzivní jízdy

Účelem kurzu defenzivní jízdy je naučit řidiče více přemýšlet nad situacemi, se kterými se v silničním provozu setkává a umět je předvídat. Kurz naučí řidiče rozpoznávat, jaké nebezpečí hrozí jemu i ostatním účastníkům silničního provozu a jak má přizpůsobit své chování tak, aby krizová situace vůbec nenastala.

Více informací

Assessment řidičů

„Driver assessment“ není zaměřen na výuku a výcvik. Hlavním cílem kurzu je analýza a zhodnocení rizikového chování řidičů. V souladu s obecnými zásadami prevence v oblasti bezpečnosti práce při provozu motorových vozidel jde o vyhledávání rizik, jejich příčin, hodnocení a přijímání opatření k jejich odstranění. Kurz vedou zkušení učitelé autoškoly s dlouholetou praxí pod dohledem absolventa speciálního kurzu „Assessor driving course ” ve Velké Británii.

Více informací
 

 

Nejbližší termíny školení



On-line přihlašování ke školení řidičů zajišťuje MOJE AUTOŠKOLA - software pro školicí střediska.

Ceník

Profesní školení

Pravidelné 7 h profesní školení

Standard
1 účastník
1 800 Kč
Zvýhodněné (stálí klienti a hromadné objednávky min. 10 účastníků)
1 účastník
1 500 Kč

Vstupní profesní školení

45 h (D,DE z C,CE nebo C,CE z D,DE)
1 účastník
15 000 Kč
140 h (C,CE nebo D,DE)
1 účastník
27 000 Kč

Obnovovací profesní školení 35 h

35 h pravidelné „obnovovací“ školení
1 účastník
9 000 Kč

Referentské školení

Školení v autoškole
1 účastník
500 Kč
Školení ve firmě
Do 10 účastníků
5 500 Kč
Školení ve firmě
Další účastník nad 10
500 Kč

Ceník platí od 15. 4. 2024. Všechny ceny zahrnují kompletní výuku a výcvik v zákonném rozsahu a DPH ve výši 21 %.

Do ceníku výuky a výcviku k získání řidičského průkazu jsou zahrnuty náklady na učitele a vozidlo u zkoušky. Nejsou zahrnuty správní poplatky Magistrátu hl. m. Prahy. Všechny vyučovací hodiny výuky i výcviku mají zákonem stanovenou délku 45 minut.

U vstupního profesního školení není zahrnut správní poplatek Magistrátu hl. m. Prahy.

Platba je možná hotově, převodem, na fakturu a kartou.