Naši zkušení instruktoři Vám nejen pomohou získat řidičák na Vaši vysněnou motorku, ale připraví Vás i na ostrý provoz a naučí bezpečně zvládat nenadálé situace. Ke každému z Vás navíc přistupujeme zcela individuálně a výcvik přizpůsobujeme Vašim potřebám - nemusíte se proto bát, že nebudete stačit tempu výcviku nebo naopak, že se budete prvních pár hodin nudit.

Co vás čeká u výcviku

V rámci přípravy na zkoušku kombinujeme několik způsobů výcviku:

  • teorie - pravidla silničního provozu apod. 
  • výcvik na mototrenažéru nebo na cvičné ploše
  • klasický výcvik (učitel sedí za Vámi na druhém sedadle motocyklu)
  • samostatná jízda s doprovodem učitele (jedete na motocyklu sám/sama a učitel Vás doprovází na motocyklu nebo v autě)
  • nácvik zvláštních úkonů (sám/sama na motocyklu provádíte nácvik úkonů, které se zkouší v první části zkoušky, obvykle na zkušební ploše)

Přesnou strukturu výcviku Vám ušijeme na míru podle Vašich preferencí a schopností.

Přípravu na zvláštní úkony provádíme na zvláštním pozemku mimo silniční provoz, takže nebudete rozptylování ani ohrožováni ostatními řidiči.

K samostatné jízdě na motocyklu s doprovodem učitele přistoupíme teprve potom, co u nás úspěšně absolvujete výuku a výcvik tak, že dostatečně ovládáte motocykl a pravidla provozu i zvláštní úkony pro 1. část zkoušky. Podmínkou je také úspěšné interní přezkoušení testem z pravidel provozu a zdravotnické přípravy.

Důvodem pro tyto podmínky je právní ochrana jak Vaše, tak našich učitelů, a zároveň i prověření splnění zákonných podmínek pro účast v provozu na pozemních komunikacích.

Při výcviku používáme špičkové bezpečnostní vybavení jako jsou airbagové vesty, kvalitní helmy apod.